Doprava a platba

Osobní odběr

Osobní odběr zboží v kamenné provozovně prodávajícího 0 Kč. Vámi objednané zboží může být skladem v centrálním skladě a bude nutno provést jeho přesun, proto při volbě osobního odběru vyčkejte potvrzení připravenosti Vaší objednávky.

Přepravní služba - PPL, INTime

Kurýrní služba PPL, InTime, doručuje zásilky následující pracovní den po převzetí. Expedici zásilky Vám vždy potvrdíme emailem, nebo sms zprávou.

Jak probíhá doručení prostřednictvím PPL, InTime?

Kurýr zásilku přiveze na uvedenou dodací adresu v pracovní den mezi 8. a 18. hodinou. Doporučujeme při zadání objednávky zvolit dodací adresu, na které se po většinu dne vyskytujete, kurýři PPL, InTime, Vám zásilku doručí kamkoli, samozřejmě i do zaměstnání. Kurýři služby PPL, InTime kontaktují zákazníky telefonicky v den doručení v dopoledních hodinách, aby se s Vámi domluvili na časových možnostech a místě předání. V případě, že po telefonické dohodě nebudete na adrese zastižen, kurýrní služba se pokusí balíček dodat následující pracovní den. Pokud ani tehdy nebudete přítomni, zásilka bude vrácena na náš centrální sklad a objednávku budeme nuceni stornovat. Rádi bychom upozornili, že nejsme schopni předem ovlivnit hodinu doručení. Konkrétní čas dodání je možné dohodnout přímo s kurýrem v den doručování zásilky.

Viditelně poškozené nebo rozbalené zásilky prosím nepřebírejte. Kontaktujte nás na telefonu 545 221 829, či 724 501 013, abychom se domluvili, jak dále postupovat.

Pokud Vám do tří pracovních dnů od obdržení sms a emailu o expedici nebude balíček doručen a přepravní služba se s Vámi nespojí, kontaktujte prosím nás na lince 545 221 829, nebo 724 501 013.

Ceník přepravy

Dle nastavení.

Při vyšší hmotnosti Vás budeme informovat o ceně přepravy.

Ceny jsou uvedeny s DPH. V případě dobírky hotově připočítejte ještě 50,- Kč doběrečné.

Zásilku je nutné vyzvednout nebo převzít v termínu dle podmínek jednotlivých dopravců, obvykle do tří dnů od její odeslání. Přesné podmínky uvádí jednotlivý dopravci na svých webových stránkách. Nevyzvednutá zásilka bude automaticky odeslána zpět prodávajícímu a kupujícímu budou účtovány náklady spojené s cenou dopravy v obou směrech, tj. cena zvolené dopravy násobeno dvěma, plus manipulační poplatek ve výši 5% z ceny objednaného zboží, nejméně však 150,- Kč a to i v případě, že cena za odeslání zásilky nebyla účtována.

PLATEBNÍ PODMÍNKY

Osobní odběr zboží v kamenné provozovně prodávajícího paltba :

1) hotově

2) platební kartou

3) shoptet pay

Platba kurýrní službou:

1) předem

2) dobírkou

3) platební kartou přepravní službě, pokud tuto možnost mají v nabídce