Poznejte naši firmu

Na čem si v Mistral plus zakládáme?

Specializujeme se na prodej profesionálních barev převážně značky Dulux a VIP Italy, Colorlak a Xyladecor, ale i ostatních značek. Nejsme pouhým dalším obchodem s barvami, na dovozu kvalitních barev si zakládáme. Prodejna i e-shop společnosti MISTRAL PLUS se od jiných obchodů s nátěrovými hmotami liší zejména v tom, aby vám usnadnily život. Zakládáme si na profesionálních znalostech z oboru a to v maloobchodním i velkoobchodním podnikání s barvami.

Tónujeme barvy – namícháme vám jakýkoli barevný odstín, zajistíme veškerou odbornost, široký sortiment značek Dulux, VIP Italy, Colorlakmalířské barvy, fasádní barvy, probarvené omítkoviny, lazury, barvy na dřevo, barvy na kov a nesmí chybět ani malířské potřeby.

Namíchání barvy značek VIP ITALY a DULUX na počkání

  • namíchání fasádních barev do 24 hodin
  • provádíme zateplovací práce
  • odborně proškolíme vaše zaměstnance
  • poskytneme velkoodběratelské slevy
  • zaručujeme kvalitu barev a jejich stálobarevnost
  • nás zakoupíte barvy na jakýkoliv podklad

 

Na distribuci značky VIP ITALY, získala výhradní obchodní zastoupení pro celou Českou republiku, Slovenskou republiku a nyní i Polsko. Dále se specializujeme na kompletní zateplovací systémy Evropské kvality. Máme na tyto vysoce profesionální výrobky certifikát UNI EN ISO 9001:2000.

Firma MISTRAL PLUS s.r.o. se převážně specializuje na prodej a míchání nátěrových hmot ve stavebnictví značky VIP ITALY a DULUX, ale i ostatních značek a není pouhým dalším obchodem s barvami. Prodejna a e shop společnosti MISTRAL PLUS je jiná, protože na rozdíl od jiných obchodů s nátěrovými hmotami je orientována k tomu, aby vám usnadnila život. Jde o to, že prodejna společnosti MISTRAL PLUS je odborníkem v maloobchodním i velkoobchodním podnikání s barvami. Tónujeme barvy – namícháme Vám jakýkoli barevný odstín, zajišťujeme veškerou odbornost, široký sortiment značek Dulux, VIP Italy, Colorlak, Xyladecor – malířské barvy, fasádní barvy,probarvené omítkoviny, lazury, barvy na dřevo, barvy na kov a také samozřejmě malířské potřeby.

Na distribuci značky VIP ITALY , získala výhradní obchodní zastoupení pro celou Českou republiku , Slovenskou republiku a i Polsko. Máme na tyto vysoce profesionální výrobky certifikát UNI EN ISO 9001:2000. Značky VIP ITALY a DULUX  nátěrové hmoty, se zařazují svou kvalitou, která je daná mnohaletým vývojem a také zkušenostmi mezi nejkvalitnější v tomto odvětví barev a laků. U značky VIP ITALY , nejdříve prochází všechny její výrobky vysoce náročným testem v klimatických podmínkách města BENÁTEK a jeho okolí, kde je velká zátěž týkající se vlhkosti a vysokých teplot.

Zde se provádí první aplikace. Pokud tyto materiály obstojí v těchto náročných klimatických podmínkách , tak jsou teprve nabídnuty pro zahraniční distribuci.

V našem širokém sortimentu této značky najdete barvy na fasádu – zde bychom chtěli upozornit na vynikající penetrační nátěry JUFOND a také na jeden z nejkvalitnějších fasádních nátěrů JUCOLOR, tak i přírodní minerály na fasádu CALCE A PENNELO,který se nejen prodává v bílém odstínu, ale lze i tónovat do barevných tónů. Dále nabízíme barvy do interiéru, na dřevo, kov – tady bychom chtěli obzvlášť upozornit na velmi žádaný antikorozní email FERRANTICO.

Velmi úzce spolupracujeme s architekty a památkáři, kteří vyžadují profesionální, kvalitní a ekologické nátěrové hmoty. 

V roce 2007, se nám podařilo dostat do Brna i tuzemského výrobce nátěrových hmot, společnost EKOLAK s.r.o., Bílovice,nyní je tato společnost součástí  společnosti COLORLAK a.s.Prioritou této české společnosti je produkce kvality.
 
Od roku 1996 jsme rovněž držiteli certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001 a od roku 2002 také certifikátu systému řízení environmentu ISO14001.Od roku 1996 jsme rovněž držiteli certifikátu systému řízení jakosti ISO 9001 a od roku 2002 také certifikátu systému řízení environmentu ISO14001. 

Od 1.1.2014 máme také v našem sortimentu prodej a míchání značky DULUX, tyto barvy jsou známé svou  kvalitou a prodávány po celém světě.
 
Naše logo má ochrané známky:
 
1) ÚPV-ČR 345092/268623 VIP VERY IMPORTANT PAINT Kombinovaná Platný dokument - Číslo spisu 345092, Číslo zápisu 268623
2) ÚPV-ČR 441959/289073 VIP VERY IMPORTANT PAINT Kombinovaná Platný dokument - Číslo spisu 441959, Číslo zápisu 289073